185.119.91.213:27022
Sunday, 05/05/2024, 13:46:48
Welcome Guest | RSS
Home | Primedbe na rad admina - Page 2 - Forum | Sign Up | Log In
[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: drcaj89, Fl-Player-LAKI  
Forum » CS 1.6 PRO Gaming Srbija » Forum » Primedbe na rad admina (ovde igraci i admini mogu da iznesu svoje primedbe)
Primedbe na rad admina
pajoDate: Sunday, 12/04/2015, 23:57:28 | Message # 31
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 141
Reputation: 1
Status: Offline
kako nisi bio 6 dana kad si tu bio svaki dan. ako nisi bio ti onda ti je neko koristio racunar. a taj neko me poznaje jer me zvao po imenu. a ako to nije tvoj steam onda nisi ni banovan.

 
Fl-Player-LAKIDate: Monday, 13/04/2015, 07:49:01 | Message # 32
Major
Group: Moderators
Messages: 85
Reputation: 1
Status: Offline
Quote Neno02 ()
Kao prvo voleo bih da znam ko je koristio moj nick ??? Kao drugo oko 6 dana nisam igrao na serveru. Zbog problema sa internetom msm crkao mi je wireless ruter koji koristim kao acces point i nisam se kopcao na net jer nisam imao net. Dakle demo i ss od zadnjeg puta kad sam igrao prilazem.

http://www.dodaj.rs/f/41/XD/10YosGqG/dedust220090000.png
Gde se vidi da isti taj "Laki" meni slika ekran i trazi ss....

https://www.sendspace.com/file/qg60rk
zadnji demo sa servera.

Dakle odlucili da me banuju ha..... Zamisli banovali me spustili se i vise nego sto su mogli dno dna, sutra ce neko da udje sa nekim nikom ? opet ce isto da bude ?
Iskustvo i profesionalnost oko servera vam je ravno jednoj velikoj 0. Dakle prvo proverite sta i kako pa tek onda pucajte.
Kao pravo onaj dan sam te slikao da vidis kako je kad ti smaras igrace za ss, posto si jako kulturan i ne znas ni da se javis kad dodjes i pravis se blesav kad sam te pitao par pitanja.
Na onaj demo sto si bio ne vidljiv i ubijao igrace nista ne odgovaras a admin to ne sme da radi. Sta cemo sa tim jel i to nisi bio ti?
Ako ovo nisi ti otkud tvoj steam? 
I kada si pre bio banovan za wh isto nisi imao demo pa smo ti progledali kroz prste a sad stavljas ovde demo?

Mi pokusavamo da budemo ozbiljni ali takvi admini nam kvare ugled i server! Imam  i slike kad se svadjas  sa igracima i govoris da ti se sagnu!
A tvoje iskustvo oko servera je jako veliko ? Pa sto si ugasio onda tvoj server kad si iskusan i profesionalan? Razmisli malo o svemu.


Laki je malo nervozan :D
www.youtube.com/watch?v=2Eb1zanaVRg
 
vladanlicanin98Date: Wednesday, 15/04/2015, 17:58:51 | Message # 33
Private
Group: Users
Messages: 11
Reputation: 1
Status: Offline
ja sam bio tu kad te je psovao zato sto si ga zablokirao ali nije to nista meni je psovao sve zivo zato sto nisam hteo da promenim mapu vredja on i ostale igrace menja mape kad hoce treba da bude manji od makovog zrna zato sto ima probnog admina
 
PoWeRDate: Wednesday, 15/04/2015, 18:03:48 | Message # 34
Private
Group: Users
Messages: 8
Reputation: 0
Status: Offline
Ceka se paja da ODGOVORI.
 
Fl-Player-LAKIDate: Thursday, 16/04/2015, 09:02:11 | Message # 35
Major
Group: Moderators
Messages: 85
Reputation: 1
Status: Offline
HIJERARHIJA ADMIN GRUPA I ODNOSI UNUTAR NJIH
Postoje tri admin grupe ( head admin,  admin i probni ili test admin)

Svi admini su dužni podjednako poštovati i tretirati sve admine, nezavisno od njihovog admin ranka ili druge podele.
Ukoliko admin višeg, nižeg ili istog ranka krši pravila servera, svaki admin je dužan da mu to sugeriše .Admini su za primer ostalim igracima, ako vam neki igrac predlozi nesto ili se pozali NI SLUCAJNO mu skresati "sta ti mene ucis" u smislu ja sam admin sta ti znas. To lose utice na server. Vec mu lepo objasniti da mozda i nije u pravu ili da se opusti a ne da ga skinete sa Q.
Dakle biti admin nije da se pravite vazni ili da sebi olaksavate igru vec je to obaveza. Admin znaci da cemo manje igrati i zezati se a vise voditi racuna da li neko koristi cit, sta pise na chat i kako se ponasa. Ali tu smo i da zabavimo igrace.
Sloga admina, ako dodje do nesporazuma, nesporazumi se resavaju ovde na forumu ili pisati HEAD ADMINU. Ni slucajno nemojte preko javnog chata da se raspravljate. NI SLUCAJNO. Ako to bude slucaj, oba admina snose posledice. Dakle ako neki admin kazni igraca drugi ne sme da kontra reaguje bez znanja admina koji je izvrsio kaznu.
Ovo je osnovno pravilo postovanja medju adminima koje mora da postoji, ko ga ne postuje, nije dostojan naseg admin tima.


Laki je malo nervozan :D
www.youtube.com/watch?v=2Eb1zanaVRg
 
vladanlicanin98Date: Thursday, 16/04/2015, 09:47:16 | Message # 36
Private
Group: Users
Messages: 11
Reputation: 1
Status: Offline
pajo, Burazeru imam problem sa Licketom, brate tezak smarator, od kad sam ga
dobio 1vs1 i kad sam mu dokazao da sam 100x bolji admin on  se nesto
busa lJUTi se napinje, preti mi kako ce mi skine admina trte mrte, daj
vidi ti si glava ovde?

KAKVE VEZE IMA TO STO TI BOLJE IGRAS OD MENE KOD TEBE MI SMETA TO STO MENJAS MAPE KAD TI SE CEFNE U OPSTE TE NE ZANIMA DA LI OSTALI IGRACI ZELE TU MAPU, VREDJAS OSTALE IGRACE ZBOG NEKIH GLUPOSTI SVADJAS SE SA NJIMA
BAS SI SE PROKURCIO
 
mrbeansplDate: Monday, 11/05/2015, 20:26:15 | Message # 37
Private
Group: Users
Messages: 3
Reputation: 0
Status: Offline
ovo sto licke radi to je smesno prvo banuje Radeka zbog zajebancije a onda mene admin za medalju
 
vladanlicanin98Date: Monday, 11/05/2015, 20:36:28 | Message # 38
Private
Group: Users
Messages: 11
Reputation: 1
Status: Offline
otkud sam ja znao da ste to vi i nije bila zajebancija okaci demo
 
mrbeansplDate: Monday, 11/05/2015, 20:40:37 | Message # 39
Private
Group: Users
Messages: 3
Reputation: 0
Status: Offline
ma jok i neznas da sam to bio ja kad si ga zajebavao da si ti mr bean. bas zbog tebe da okacim demo ni u snu. sam si pokrenuo tu pricu da si popusio paji za admina smile
 
vladanlicanin98Date: Monday, 11/05/2015, 20:56:59 | Message # 40
Private
Group: Users
Messages: 11
Reputation: 1
Status: Offline
mislio sam da je radek mislio da sam ja mr bean pa sam hteo da ga zajebavam onda ste vi mene poceli da zezate kako sam isprosio admina
 
Laki-PSMDate: Sunday, 24/07/2016, 20:21:58 | Message # 41
Private
Group: Users
Messages: 4
Reputation: 0
Status: Offline
Imam Primedbu na Majstora on bila 2 citera on nece da ih ban nego ih kick a nece nekad ad ih uopste ban ni kick nego ode danas ja kazem e boost cu Majstore boost cu os biti tu ok on kaze ocu a kad sam boost nece da stavi de_dust2 ili de_dust2_2x2  nego cgds a svi su teli dd2 2x2 tek se punio server i ode a on je kao neki "TAJNI ADMIN NE ZELI DA DRUGI SAZNAJU DA JE ON ADMIN"

Message edited by Laki-PSM - Wednesday, 27/07/2016, 00:49:32
 
LazarJDate: Wednesday, 21/12/2016, 19:15:00 | Message # 42
Private
Group: Users
Messages: 3
Reputation: 0
Status: Offline
reci onom bigu da se ne gubi uso prangija i ja kazem imo je pre admina a on kaze da ima admina i sad ja kazem da nema i na amx_who ima flag Z i lik me ban i ja sam njega ban

Message edited by LazarJ - Wednesday, 21/12/2016, 19:33:04
 
pajoDate: Thursday, 22/12/2016, 02:20:13 | Message # 43
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 141
Reputation: 1
Status: Offline
pazi ovo. ja bigu stavim imunitet da ga ne diraju vise a on da mi zahvali napise mi ovo:
Quote
[22.12 - 00:52] Big in Serbia.^(team): @Vi ste picke jebem vas u u sta sve
[22.12 - 00:53] Big in Serbia.^(team): @Mrs jebo te lazar i licke sve u pm
[22.12 - 00:53] Big in Serbia.^(team): @Jebo vas ja licketa prvog
[22.12 - 00:55] Big in Serbia.^(team): @Ma mars u kurac
[22.12 - 00:57] Big in Serbia.^(team): @Imas ss i demo ne foliraj se konjetinu retardirana
[22.12 - 00:58] Big in Serbia.^(team): @ma duvaj mi kurac
[22.12 - 00:58] Big in Serbia.^(team): @al vidi mene zato da kara
da ne nabrajam vise. a nikad mu rec nisam reko i on iz cista mira meni ovako. i to nekoliko momenata kako sam mu stavio imunitet da ga ne diraju. a on da mi zahvali napise ta sranja. po ponasanju reko bi da je drogiran ili nesto. al to mene ne zanima. bravo big. e sad te lepo obavestavam da nemas admina. nisam ti bio skinuo al posto si tako govno da vredjas bez ikakvog razloga sad jesam.


 
BigDate: Thursday, 22/12/2016, 13:14:16 | Message # 44
Private
Group: Users
Messages: 4
Reputation: 0
Status: Offline
Hvala sto si mi skinuo admina, dabog da se ne videli nikad vise na serveru, vise necu igrati na srv da mi platite jebem li vam mater

Added (22/12/2016, 13:14:16)
---------------------------------------------
Gde sam ja vreme trosio ju koji sam degenerik, sve vam jebem u picku krvavo,,, al sam se osvestio na vreme , majmune jedan retardirani da te jebo smor sto puta , ni dinara ne bih dao na ovaj budjavi server pusi mi kurac konjetino glupava

 
pajoDate: Thursday, 22/12/2016, 15:01:10 | Message # 45
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 141
Reputation: 1
Status: Offline
eto. a sto je najveci fazon ja mu apsolutno nista nisam uradio. radio do 9 uvece i tad uso na server. i on meni sve ovako. bez ikakvog razloga. a dan pre toga sve super bili. ne zna ni on sam sta mu se desava. valjda mu fali doza ili sta... s sto se para tice ti rece da si pun para znaci ne trebaju ti.

 
mrbeansplDate: Wednesday, 11/01/2017, 17:33:41 | Message # 46
Private
Group: Users
Messages: 3
Reputation: 0
Status: Offline
Kakav indijanac
Dozivotni ban sa servera
 
Forum » CS 1.6 PRO Gaming Srbija » Forum » Primedbe na rad admina (ovde igraci i admini mogu da iznesu svoje primedbe)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Copyright MyCorp © 2024